Hakkımızda

KURUMSAL

Akkaya Prodüksiyon Film Müzik Yapım Yayın Tan. & Org. Hiz. Ltd.Şti.

Kurucu: Ahmet Akkaya

 

Akkaya Prodüksiyon ilgili pazarda, 22 yıllık deneyimi ile hizmet vermektedir. Bugüne dek pek çok sanatçının yapımcılığını ve menajerliğini üstlenmesinin yanı sıra, Türkiye’nin bir çok ilinde festival, şenlik gibi pek çok etkinliğin organizasyonunu yapmış ve konserler düzenlemiştir. 2006 yılında Ruslana’yı Türkiye’ye getirerek, Marmaris, Antalya, Bodrum’da konser organizasyonunda bulunmuştur. 2007 yılında Bakü temsilciliğini açarak, Azerbaycan’da da konser etkinlikleri düzenlemeye başlamıştır.

 

Bunların yanı sıra, özel organizasyonlar, lansman partileri ve bayi toplantıları da düzenlemektedir. Teknik prodüksiyon anlamında, profesyonel ekipman kiralamada verdiği hizmetler arasındadır.

 

2009 yılının ortasında aldığı karar ile güzellik yarışması organizasyonuna girmeye karar vererek, yıl sonunda devraldığı Miss Civilization Of The World – Dünya Medeniyetler Kraliçesi Güzellik Yarışması’nı, 7 Mart 2009 Gaziantep, 20 Eylül 2012 Azerbaycan Bakü’de başarıyla gerçekleşmiştir. Yeni bir konsept olan Miss Thermal Of The World – Dünya Thermal Sağlık Kraliçesi Güzellik Yarışması’nın çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Beymarmara Suite Hotel’in 2010 yılında bünyesine katıldığı Akkaya Goup, turizm, 2014 yılında da Beymarmara Emlak olarak emlak sektörüne de adım atarak faaliyetlerine hızla devam etmektedir.